Gizlilik Sözleşmesi

mkkitapkirtasiye.com kişisel bilgilerinizi (isim, adres, telefon vs.) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

mkkitapkirtasiye.com olarak internet sitesi ve bağlı bulunduğu sunuculardan kaynaklı stok, entegrasyon, fiyat, miktar, özellik sorunları ve hatalı bilgilerini değiştirme, bu hatalı bilgiler ile yapılan alışverişlerin sipariş iptalini, müşteriyi mağdur etmeden hızlı bir şekilde yapma hakkını saklı tutar.

 

mkkitapkirtasiye.com internet sitesi güvenlik sertifikaları ile korunmaktadır, buna karşın site ve sunucu özelinde bir saldırı ve taciz girişiminde, kayıtlı ip adreslerini ve kimlik bilgilerini ilgili makamlara bildirme hakkını elinde bulundurur.

 

mkkitapkirtasiye.com sitesi üzerinden üye olmuş ve alışveriş yapmış tüm kullanıcılar bu şartları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et