Hakkımızda

Mk Okyanus Kitap Kırtasiye, 2009’dan beri kitap, kırtasiye ve oyuncak alanlarında en yeni, en renkli, en ilginç ürünleri, kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş öncü bir firmadır. Okyanus Kitap Kırtasiye 7’den 70’e herkesin, geniş ürün çeşitleri arasında aradığını bulabildiği, kendisini ya da sevdiklerini memnun edecek bir sürprizle karşılaşabildiği, kaliteli ve dürüst hizmet alabildiği popüler kırtasiye noktasıdır.

Kitap, kırtasiye, oyuncak ana kategorileri ile birlikte, oyunlar, hobi ürünleri, hediyelik eşyalar raflarında yerini almaktadır. Okyanus Kitap kırtasiye  konusundaki uzmanlığı, sunduğu kaliteli markalar ve ürün çeşitleri sayesinde, okul alışverişinin en keyifli, vazgeçilmez adresidir.  Mağazasında öğrenci ve velilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı her daim amaçlamıştır. Eğitim kurumlarıyla yürüttüğü anlaşmalı hizmetlerini de geliştirerek sürdürmektedir.

Amacımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da farklılık yaratmak ve teknolojinin getirdiği yenilikleri sektörümüzle birleştirip sizlere sunmak adına çalışmalar yapmaktır.

Saygılarımızla,

                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                              

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et